niedziela, 6 września 2009

Okrągły stół blogosfery

Chciałbym pogratulować moim niedawnym znajomym z władz Blogmedia24 - Maryli, Frankowi i Foksowi - decyzji o integracji z portalem tekstowisko.com. Igła na Blogmedia24, Foxx na tekstowisku.. nie myślałem, że zobaczę coś takiego na własne oczy i nie będzie to fotomontażem. Nigdy bym nie pomyślał, że integracja prawicowej blogosfery zatoczy tak szerokie kręgi..

W blogosferze są jak widać możliwe rzeczy, o których nie śniło się najstarszym blogerom. Ja się tylko cieszę, że zdążyłem odejść z BM24, zanim przyszłoby mi się integrować z Azraelem, MadDogiem, grzesiem, Igłą, RRK, Starym i innymi o podobnych poglądach i wrażliwości. Nie wiem, czy wszyscy z ww. jeszcze piszą na tekstowisku, ale dla mnie to oni są wizytówką tego portalu. Nie byłbym w stanie oddzielić grubą kreską tego, co te osoby pisały o tym, co dla mnie wartościowe i co uważam za słuszne. Niektórym to jednak zupełnie nie przeszkadza..

Michnik Kiszczak

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

kwadrat radzil bym darowac sobie te komentarze do aktualnej sytuacji na bazarze i zaczac pisac o czyms konkretnym.

Kirker pisze...

Ckwadracie,

ja tam uważam po prostu, że ze wszystkimi nie trzeba się kochać. Niepoprawni też się bawią w integrację. Pewnych ludzi nie znam, więc na ich temat wypowiadać się nie będę.

TXT - jak się ich czyta - faktycznie ma zabarwienie raczej lewicowe lub centrolewicowe. "Prawicowość" wywodzi się raczej z tego, że tam pisało na początku dużo autorów o takiej obediencji (jak AMN). Potem jakoś rzucili.

Nie wiem jednak, jakiej obediencji jest administracja TXT. Może po prostu im taki inwentarz się przypałętał, no i już tak zostało. Taki efekt założyciela posługując się językiem genetyki populacyjnej.

pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Rzeczywiscie, jest to volta sporego rozmiaru. Fuzja na dwie dubeltowki.
Pozdrawiam