środa, 31 grudnia 2008

May the force be with you

Tuskeni

Przeciwnik bezwzględny i na tak dobrych pozycjach, jak chyba nigdy dotąd. Dlatego niech moc trafnego komentarza i ciętej riposty Was w 2009 roku nie opuszcza drodzy przyjaciele. Natomiast wszystkim Tuskenom, którzy z natury nienawidzą przedstawicieli wszelkich obcych ras i najczęściej atakują ich przy pierwszej nadarzającej się okazji, życzę by w nadchodzącym roku znaleźli swojego Anakina Skywalkera.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

"Natomiast wszystkim Tuskenom, którzy z natury nienawidzą przedstawicieli wszelkich obcych ras i najczęściej atakują ich przy pierwszej nadarzającej się okazji, "

przyjmując, że "obce rasy" to Niemcy, Rosjanie, Żydzi i mniejszości seksualne to adresatami tych słów powinna być raczej twoja kompanija a nie PO :)

"życzę by w nadchodzącym roku znaleźli swojego Anakina Skywalkera."

zakładam, że jesteś praktykującym katolikiem ale jak widzę kiepsko ci wychodzi wdrażanie prawd wiary w swoim życiu, ale próbuj dalej :)

ps.swoją drogą to pis ma już swojego anakina a nawet więcej jak jednego. Co najważniejsze zaczynacie to powoli dostrzegać, m.in. i ty c2 i Ziemkiewicz, którego starasz się bronić (i słusznie) w swoich wypowiedziach.

...szczęśliwego Nowego Roku c2, abyśmy my i nasze rodziny były zdrowe - to jest najważniejsze, przynajmniej dla mnie.

dobrzykowice

ckwadrat pisze...

Wszystkiego dobrego Dobrzyk. Zdrowie najważniejsze. Ale ja w tej kadencji jestem chory, jak tylko spojrzę w telewizor, albo włączę radio. A nawet jak śpię ;). No po prostu nie trawię tych cynicznych POlitruków. Być może jak Ty Pisowców i katolików..

Anonimowy pisze...

Mniej tivi a więcej dystansu do otaczającego nas świata. Przynajmniej ja tak staram się od jakiegoś czasu postępować. Ani Ty ani ja świata nie zmienimy, po co się szarpać i na starość nabawić nerwicy ? :) Raczej nie uda mi się przekonać Ciebie do moich racji i vice versa i czy tego chcemy czy nie musimy jakoś wspólnie koegzystować w jednym kraju :)
Naprawdę C2, polityka a szczególnie ta w polskim wydaniu nie jest tego warta.

pozdrówka.
dobrzykowice