niedziela, 9 marca 2008

Penis i gęba Palikota

Penis w jednej ręce, pistolet w drugiej, za plecami pornos i to taki hard, bo prezentujący scenę gwałtu. Obok jeszcze błyszczący manekin z zaklajstrowanymi ustami i hasłem na tabliczce, że rozwali nam łeb.. Ale raczej nie ten kawałek plastiku ma rozwalać łby, tylko sam Palikot, bo przecież po próżnicy pistoletu nie trzyma w garści.

Ktoś z otoczenia posła Platformy Obywatelskiej Palikota Janusza powinien przedstawić raport o stanie jego zdrowia. Poseł organizujący tak obsceniczne konferencje prasowe nie sprawia bowiem wrażenie człowieka całkiem zdrowego. A może nadużywa alkoholu, którego jak wiadomo jest producentem? Niczego oczywiście nie sugeruję, ale te kaprawe oczka, zmierzwione włosy czy bardzo niepoprawne artykułowanie głoski "r" mówią same za siebie. A chyba nikt w Polsce nie chce, aby osoba niespełna władz umysłowych lub uzależniona od alkoholu sprawowała mandat posła, wystawiając na pośmiewisko Sejm Rzeczypospolitej.

Janusz Palikot

Poseł rządzącej Platformy Obywatelskiej bardzo lubi pokazywać swoją gębę, co widać na załączonym obrazku. Aktualna funkcja Palikota Janusza to przewodnictwo komisji do spraw walki z bublami prawnymi. Ten obleś wywalający język poniżej "zasłynął" już z ujawnienia takich bubli jak np. to, że kandydat na płetwonurka musiał zdawać egzamin praktyczny przed teoretycznym (autentyk).

Janusz Palikot

To jednak tylko na pozór egzotyczne zainteresowania Palikota Janusza. Poseł PO mógł bowiem sam zdawać ten egzamin, skoro ukrył na Karaibach 80 milionów (o co oskarża go była żona). A przecież każdy, kto choćby oglądał "Piratów z Karaibów" wie, że aby ukryć taaaką kasę, trzeba dać głębokiego nura..

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

ciebie kundlu tez niedlugo dorzniemy

Anonimowy pisze...

Oho jakiś przydupas walikota się odezwał.

Anonimowy pisze...

Już zapomniałeś, Drogi Gospodarzu czemu Palikot występował z takimi rekwizytami ? Ano temu, że ujmował się za gwałconymi i terroryzowanymi przez lubelskich policjantów kobietami, zatrzymanymi za jakieś błahe przewinienia.

Anonimowy pisze...

Palikot sam rozwala środowiska lubelskie. Robi to skutecznie.

Kobiety, które doznają takiej przemocy nie potrzebują takiej obrony. Trzeba być prymitywem, żeby tego nie rozumieć.

Palikot niech przestanie krzywdzić swoją żonę i dzieci, to w zupełności wystarczy.
I niech idzie do lekarza, bo język ma chorobliwe obłożony.

Anonimowy pisze...

On się sam dorżnie. Tyle w nim nienawiści.

Anonimowy pisze...

rura pali palikota to i jęzor ma suchy