niedziela, 9 grudnia 2007

Mowa salonowa

Tomasz Wołek w TOF FM o posłance Beacie Kempie:

"bita chamica prymitywna"

boomp3.com

.

12 komentarzy:

T-800 pisze...

Jak kibol jakiś. Elita salonowa, he, he.

Dzięki za "ripp". :-]

ckwadrat pisze...

Jak to mówi sam Żakowski - creme de la creme. Ripp znalazłem w sieci.

Rzepka pisze...

Niepojęte!(nie słyszałem tego)

Wołka do sądu, a tak po ludzku to w ryj, normalnie...

pozdrawiam

Anonimowy pisze...

język naszych elyt, co sie dziwić :)

ckwadrat pisze...

To jest elyta elyt - co piątek w TOK FM po ósmej: Żakowski, Wołek, Lis, Władyka. Jakieś dwa miesiące temu z obrażania kobiety w tym samym programie zasłynął Tomasz Lis. Jaki poziom agresji i nienawiści musi w nich tkwić, skoro pozwalają sobie publicznie na takie rzeczy. Co to musi się dziać przy wyłączonych mikrofonach..

Andrzej.A pisze...

Wołek zbożowy to taki robaczek, mówiąc wprost zwykła gnida

Zbigniew pisze...

NA forum niezależnym Pana Sakiewicza panuje taki sam język .
To może kocioł garnkowi przygadał..?
Bo coś mi się wydaje że to tak jest..!!!?

ckwadrat pisze...

Zbigniew - no to pokaż, gdzie takie teksty chodzą na niezalezneforum.pl. Na pewno nie od stałych użytkowników. Zdarzają się trolle atakujący w ten właśnie sposób prawicę, ale jak coś takiego widzę, to od razu wycinam. Najpierw wulgarne słowa, później posta a jak i to nie daje rezultatu to banuję użytkownika.

Zbigniew pisze...

Pytasz Pan pokaż Pan etc. i że to nie od stałych użytkowników.. daleko nie szukać przytaczam z Pańskiego forum cytat >>>>>>>>>>>>> Niejaki Pan Brownie.. Odp: Znalezione w Internecie
« Odpowiedz #76 : Wczoraj o 23:26:18 »

Pojebus. Do nowego tematu wyciąga jakieś zapleśniałe gnioty.

Tak jak piszesz. Byle tylko coś wkleić. Ot takie gówno lewicowe..
<<<<<<<< Koniec fragmentu tego forum..

Dodam jedynie użytkownik wspomniany ma Wiadomości: 2012.
Gdy by tak dalej przytaczać te wypowiedzi z pańskiego forum stałych zwolenników..
To się okaże że język redaktora Wołka jest balsamem.. Ba górnolotną polszczyzna z najwyższych salonów.. w stosunku do tego co znajdziemy na niezależnym forum..prawicowym..@!!!
Dodam języka Wołka nie lubie.. Jak zresztą wszystkiego co od komunistów lub byłych komunistów pochodzi..

ckwadrat pisze...

Zbigniew, jak możesz porównywać takie rzeczy. Oczywiście, że smaczne to, co zacytowałeś nie jest, ale forum jest w pewnym sensie prywatną dyskusją. Niezwykle ważny jest też kontekst, bo być może jest to odpowiedź na karczemną wypowiedź jakiegoś lewicowego trolla, których ostatnio mieliśmy zalew. Jakbyś mi pokazał gdzie to jest na forum, to bym zareagował, bo oczywiście ja wszystkiego na Niezależnym forum nie czytam, tylko nim administruję. Reaguję, jak ktoś z uczestników zgłosi komentarz do usunięcia.

Sprawy są nieporównywalne, bo na forum mamy raptem kilkuset zarejestrowanych użytkowników, z czego aktywnych jest kilkudziesięciu, a w rzeczonej dyskusji mogło brać udział kilku(nastu). Wołek powiedział co powiedział NA ANTENIE i mogło go słuchać kilkadziesiąt tysięcy ludzi.

brownie pisze...

Niejaki nijaki Zbigniew cytuje moje wypowiedzi bez mojego zezwolenia. Tak to tylko POPSuL POtrafi POdkradać.

Innym osobom czytających moje wpisy wyjaśniam, że nie jestem dziennikarzem ani byłym redaktorem naczelnym. Nie jestem człowiekiem, który ma wpływ na kształtowanie opini ludzi. Nie występuję w środkach przekazu, które społeczeństwo obdarza zaufaniem. I widać, że to musi się skończyć.

Może w kolejnym wpisie nijaki Bynio porówna mój język do katechety. Oświadczam z góry, że co mnie wolno to katechecie nie wypada.

Podał Bynio ile postów przeczytał. To się zapewne zorientował w jakich sytuacjach używam takiego języka. O ile ma choć trochę zdolności logicznego myślenia, w co wątpię czytając te jego wyplowiny.

Na forum: niezalezneforum.pl zapraszam. Bywa różnie ale zawsze wesoło.

Zbigniew pisze...

Szanowny Panie Ckwadrat. Nigdy nie byłem ani zwolennikiem UD ani tym bardziej PO. Do tych samych rzeczy, można się ustosunkować. w sposób kulturalny Jeden z wielkich myślicieli powiada naród bez inteligencji jest narodem straconym,, Narodem pozbawionym przywództwa.. Warto o tej grupie ludzi pamiętać Nie zapomina o nich Jarosław Kaczyński.. (wystąpienie na Kongresie PiS-u)..
Lenin miał odrębne zdanie na temat inteligencji co z tego wynikło to widać do dnia dzisiejszego.. Wyrażanie się językiem Wołka tu na blogu..
Jak i w każdej innej dyskusji Chluby opozycji Wobec PO nie przynosi Jest wodą na młyn właśnie dla PO... Pan Prezydent Kaczyński jak i Pan Premier Jarosław Kaczyński używają języka dosadnego ale kulturalnego.. A nie steku wyzwisk epitetów jakie proponuje np. poprzedni wpis...
Może to jest dobry język dla młodego pokolenia nie dla mojego i chyba też nie dla Pańskiego ..
A n koniec Życzę Panu i Wam wszystkim czytającym Zdrowych Wesołych świąt Bogatego Dzieciątka w dary duchowe i te prozaiczne materialne..
Składam to w dniu rocznicy . Ronicy które zmieniła moje życie.. I zmieniła życie Wielu Polaków.
Warto i o tym w dniu dzisiejszym pamiętać.