piątek, 14 grudnia 2007

13 grudnia 2007 na Marszałkowskiej

Zdjęcia z manifestacji w obronie wolności słowa.

Manifestacja w obronie wolności słowa

Manifestacja w obronie wolności słowa

Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa Manifestacja w obronie wolności słowa

Link do albumu.

17 komentarzy:

Rzepka pisze...

Super zdjęcia!!! Niektóre bardzo artystyczne;) No, cóż mogę jedynie westchnąć do siebie: "Oj, żałuj, Rudy, żałuj żeś z nami nie poszedł..."

Pozdrawiam

PS. Rzeczywiście, ze zdjęć widać, że to była spora demonstracja. No, tysiąc mogło być. A mendia... ech, szkoda gadać.

ckwadrat pisze...

Rzepka, myślę, że było ok. 1000 osób. A zdjęcia, niestety, takie sobie bo było ciemno a mam w aparacie tylko wbudowaną (słabą) lampę.

Efekt był niesamowity - setki pochodni w centrum miasta. Sakiewicz z Melakiem na dachu samochodu ze szczekaczkami. Piekarczyk dający koncert w tłumie. Okrzyki "precz z komuną", "precz z Piterą", "Kamiński naszym przyjacielem jest" :) itp. No jednym słowem fajnie było.

Anna pisze...

CKwadrat

kapitalne te zdjęcia są
jakaś pozytywna energia mi z nich popłynęła

czy ja dobrze widzę, że Jacek Kurski sie wybrał? :-)

Pozdrawiam

ckwadrat pisze...

Anno, bardzo ciepło tam było, to fakt. I to nie tylko ze względu na ciepło bijące od pochodni :). A Kurski jak najbardziej był. W końcu to była manifestacja za zniesieniem przepisu w ustawie, a tylko posłowie mogą to uczynić..

Rzepka pisze...

"A zdjęcia, niestety, takie sobie bo było ciemno a mam w aparacie tylko wbudowaną (słabą) lampę. "


Kiedy te zdjęcia są naprawdę dobre, a jak piszesz, że sprzęt nie najlepszy, to tym bardziej czapki z głów...

pozdro

pretm pisze...

Plakat "My - bydło" jest najzabawniejszy :)

Junona pisze...

Gratuluję naprawdę świetnych fotek, Cwkwadrat!
Oddałeś nastrój, jaki tam panował...

Pozdrawiam

Venissa pisze...

No niezłe, niezłe! Robi to wrażenie! Świetnie oddałeś nastroje wielu Polaków! Pozdrawiam i gratuluję

ckwadrat pisze...

Dzięki, dzięki, aż się czerwienię :). Starałem się w miarę możliwości wszędzie wcisnąć i cyknąć każdy transparent. Co nie było takie proste ze względu na palące się pochodnie..

Jaku pisze...

Narod powoli sie budzi z marazmu i jest w nim wielki potencjal, oby takich manifestacji bylo coraz wiecej - szczerze powiem ze jestem zdziwiony tak wielka iloscia uczestnikow, oczywiscie pozytywnie:)

ckwadrat pisze...

Fakt, było sporo ludzi, ale trzeba przyznać, że manifestacja była od dawna zapowiadana. No i zapowiadała się o wiele poważniej, niż to na szczęście było wczoraj. A tak, było na wesoło, co nie zmienia jednak tego, że zakusy PO na media, nad którymi nie mają kontroli albo które ich nie wspierają są poważne.

Jaku pisze...

dlatego trzeba urzadzac jak najwiecej takich manifestacji, zeby wladza ale i zwykli ludzie widzieli ze jest alternatywa do rzeczywistosci i pogladow lansowanych w mediach. Dziala to tez jednoczaco i utwierdza stanowiska wsrod tych, ktorych nachodzi zwatpienie.

Dopoki beda takie inicjatywy i zainteresowanie nimi, tvn, po i cala reszta tej mafii moga nam naskoczyc;)

ckwadrat pisze...

TVN jest 24h na dobę, manifestacja - 1h w roku. Ale dobre i to dla podbudowania morale :)

Anonimowy pisze...

swietny pomysl z tymi pochodniami

Anna pisze...

Tylko 1h w roku to raz, a zamilczanie w mediach to dwa.

Bo kto sie o tym dowiedział realnie?
To bedzie przekaz z ust do ust.
Informacje na prywatnych blogach-jak u Autora i pewnie artykuł w GP.
Lisiewicz się poznęca w nastepnym wydaniu mam nadzieję.

Potrzeba wiecej h na ulicach i powazniejszej amunicji.

Pozdrawiam

ckwadrat pisze...

Anno, na Lisiewcza można liczyć :) Przydałoby się takich więcej, no i żeby mieli gdzie pisać..
Pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

Szanowny Autorze,

brak informacji w mendiach to skandal.
Przypomina się sytuacja z jednego z unijnych szczytów, zdaje się w Lizbonie (wcześniejszym niż ten na którym podpisywano traktat), gdy praktycznie przemilczano demonstrację w której uczestniczyło ok. 200tys. osób...


M.K.