środa, 28 listopada 2007

Walcząca z korupcją..

"Wszyscy agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego powinni przejść ponowną rekrutację. Poza tym wszyscy zostaną zbadani na wariografie. "

Julia Pitera, pełnomocnik premiera ds. przeciwdziałania korupcji, dla "Wprost".


Pod wiadomością internauci mieli możliwość zostawienia swoich tagów. Oto niektóre z nich: lodziara, Donaldina, szurnięta baba, goebbelsówa, juliapantera, by uwolnić Sawicką, peokrętna Julia, Żulia Pitera, furiatka, wariatograf, babajaga, potwora, ta baba to pomyłka, czysty diabeł, imbecylka itd.

7 komentarzy:

Tomek pisze...

Pitera zajmuje się przeciwdziałaniem przeciwdziałaniu korupcji. :P

ckwadrat pisze...

Tagi internautów to mówią dobitnie.

Anonimowy pisze...

Ta baba ma już krew na rękach.

Wiceszef CBA doznał udaru
Cezary Gmyz 28-11-2007, ostatnia aktualizacja 28-11-2007 19:19

33-letni wiceszef Centralnego Biura Antykorupcyjnego Ernest Bejda w nocy doznał udaru mózgu. W instytucie Psychiatrii i Neurologii przeszedł ciężką operację trepanacji czaszki. Jego stan po operacji poprawił się.
Ernest Bejda
autor zdjęcia: Piotr Guzik
źródło: Fotorzepa
Ernest Bejda
+zobacz więcej

Bejda osobiście nadzorował najważniejsze sprawy prowadzone przez CBA m.in. śledztwo w sprawie przecieku na temat akcji biura w Ministerstwie Rolnictwa oraz sprawę korupcji posłanki Beaty Sawickiej.

– Jestem wstrząśnięty. Wiem, że ostatnimi czasy był w bardzo wielkim napięciu w związku z atakami na CBA. Kiedy widzieliśmy się ostatnio powiedział mi „ścigaliśmy korupcję a teraz wygląda na to, że nas będą ścigać - powiedział „Rz” były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

http://www.rp.pl/artykul/72589.html

Anonimowy pisze...

i bardzo dobrze!

Anonimowy pisze...

bardzo dobrze, że ktoś dostał udaru???

slime-x pisze...

Zlikwidować korucji się nie da. Tzeba zlikwidować urzędy, gdzie ta korupcja kwitnie.

Anonimowy pisze...

Ona jest naprawdę idiotką. I to groźną dla państwa. A być może i dla samej siebie. Wcale bym się nie zdziwił gdyby się okazaló że podpalono ten samochód na jej zlecenie.