poniedziałek, 5 listopada 2007

Tusk Wszechmogący
Na początku stworzył Tusk Platformę. Platforma zaś wygrała wybory do Sejmu i Senatu. Sejm zaś był smutny, ciemny, jakby po przejściu ognia - Leppera i powodzi - Giertycha.

Aż Tusk rzekł: „Niech uczciwi politycy przejmą władzę!” I stało się tak: oto wyszli politycy PO i PSL, i przejęli władzę, i dzierżyli ją mocno. A Tusk widział, że to, co uczynił, było dobre. Tak upłynął wieczór i poranek, dzień pierwszy.

Potem Tusk rzekł: „Niech korupcji już odtąd nie będzie !” I stało się dokładnie tak, jak powiedział Tusk. Tak też upłynął wieczór i poranek, dzień drugi.

Po raz trzeci odezwał się Tusk tymi słowami: „Niech gospodarka się rozwija i żeby żadna jednostka nie była na garnuszku państwa!” I to, choć nie było łatwe, stało się: mianowicie osoby na garnuszku państwa, porzuciły je, i każda z nich przekształciła się w jednostkę, która zaczęła się rozwijać. A Tusk widział, że to, co robi, jest dobre. I tak minął wieczór i poranek, dzień trzeci.

Czwarty raz odezwał się Tusk w ten sposób: „Niech każdy oligarcha powróci z więzienia do domu, i niech każdy z nich pracuje uczciwie na rzecz państwa!” Nie było to łatwe, ale i to stało się, dokładnie tak, jak rzekł Tusk. Oligarchowie, wypuszczeni z więzień, rozpoczęli uczciwą i owocną pracę na rzecz państwa, każdy podłóg swoich najpełniejszych możliwości. Tak więc upłynął wieczór i poranek, dzień czwarty.

W końcu rzekł Tusk: „Niech PSL zajmie się wsią, rolnictwem i wszelkimi sprawami z tym związanymi! Niech odtąd nie będzie już głodu czy chłodu, czy niedostatku! Niech teraz już na wieki wieków zbiory rolników są pełne i wielkie!” I stało się tak: pola obrodziły, jak rzadko kiedy, chwasty nie porastały pól, łąki dały obfite pożywienie dla krów i owiec, i świń, i dla wszelkiego rodzaju zwierząt domowych i polnych, nawet i koty oraz psy przestały narzekać. A Tusk widząc to wszystko, wiedział bardzo dokładnie, że jest to naprawdę bardzo dobre. I tak upłynął wieczór i poranek, dzień piąty.

Na ostatek rzekł Tusk: „Uczyńmy media podobne nam! Niech panują nad naszym narodem, jak my i niech go nawożą i obrabiają!”. I stało się. Stworzył więc Tusk media na swój obraz, na obraz liberała je stworzył, stworzył prasę i radio, Internet i TV. Po czym Tusk rzekł: „Bądźcie mocne i nadawajcie wciąż, żebyście zaludniły serca i umysły naszą nauką i uczyniły je sobie poddane!”. I stało się tak. Upłynął więc wieczór i poranek, dzień szósty.

A kiedy siódmego dnia Tusk zakończył spisywanie swojego programu, odpoczął. A gdy ocknął się, skończył się jego cudowny sen.

Ze sztabu PO;
Jaromir Dowcipniś;
Dezinformacje

11 komentarzy:

Anonimowy pisze...

:))) kp

Anonimowy pisze...

Zastanawiam się w jaki sposób uzyskałeś pozwolenie na wykorzystanie materiałów z pisma "Strażnica". Pewnie zachwyci ich sposób i cel w jakim zostały one wykorzystane.

ckwadrat pisze...

Anonimowy, nisko ich oceniasz. Myślisz, że brak im poczucia humoru? A może to obywatele II kategorii i na cud nie zasługują? A może mam wystąpić jeszcze do sztabu PO o pozwolenie na wykorzystanie hasła wyborczego..

Anonimowy pisze...

a ja niezbyt. czy to sloma z butow czy tez zwykla hipokryzja sprawia, ze autor, reprezentujacy skrajna prawice, jak widac po pozostalych wpisach, a wiec takze katolicyzm, bezczesci glowna ksiege tej religii przerabiajac ja na parodie?

a moze to po prostu dlatego, ze jak duza czesc prawicowcow wypacza katolicyzm tak jak mu wygodne?

ucz sie od muzulmanow, oni wiedza jak szanowac swoje swietosci.

Anonimowy pisze...

"Anonimowy, nisko ich oceniasz. Myślisz, że brak im poczucia humoru? "

A co ma piernik do wiatraka ? Co ma poczucie humoru do zgody na publikacje materiałów ?

Anonimowy pisze...

skrajna lewica uczy jak być prawdziwym katolikiem.
Zgroza.

Geralt pisze...

anonimowy, Straznica to glowna ksiega religijna Jehowców? Jesli przyjmiemy ze dla katolikow taka ksiega jest Nasz Dziennik to pewnie masz racje.

Anonimowy pisze...

Czytaj geralt ze zrozumieniem a dopiero potem się wypowiadaj

Geralt pisze...

bezczesci glowna ksiege tej religii przerabiajac ja na parodie?

Anonim pisz ze zrozumieniem, z tego zapisu wynika ze straznica to glowna ksiega sekty zwanej jehowici.

Anonimowy pisze...

"a wiec takze katolicyzm, bezczesci glowna ksiege tej religii przerabiajac ja na parodie? "

albo udajesz albo rzeczywiście nie grzeszysz inteligencją. Ten zarzut nie dotyczył nielegalnie wykorzystanego zdjęcia a sparodiowanego tekstu ze Starego Testamentu.

Geralt pisze...

anonim, najperw piszesz o Straznicy pozniej o bezczeszczeniu glownej ksiegi tej religii wiec domyslilem sie ze o tejze straznicy, chyba ze to nie jeden anonim a kilku to moze warto by pod jakims nickiem wystapic dla odroznienia?

Jesli zas chodzi o forme przejeta ze starego testamentu to raczej autor nie parodiuje ksiegi, nie ma tam nic o Bogu czy jego przymiotach, sciagniety jest pomysl. Czy kazde 10 przykazan np. Dziesięć przykazań bezpiecznego WLAN czy tez dziesięć przykazań dobrego ojca to jest kpina ze Starego Testamentu? Opanuj się człowieku.