piątek, 30 listopada 2007

Przeprośmy rząd Tuska i polityków PO

"Jarosław Kaczyński obraża rząd Donalda Tuska i polityków PO." To odpowiedź Zbigniewa Chlebowskiego, szefa klubu parlamentarnego Platformy, na zarzut Jarosława Kaczyńskiego iż PO prowadzi niepotrzebną wojnę z prezydentem i zawłaszcza państwo poprzez czystki w państwowych urzędach.

Kto by pomyślał, że rząd i politycy PO już po dwóch tygodniach(!) rządów będą się czuć obrażeni. I to czym? Spokojną wypowiedzią lidera opozycji. Przeprośmy ich zatem, tak szybko odlatują..

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

"...zarzut Jarosława Kaczyńskiego iż PO prowadzi niepotrzebną wojnę z prezydentem i zawłaszcza państwo poprzez czystki w państwowych urzędach."

jasne, pisiaki są czyste, żadnych urzędów nie "odzyskiwały".

ckwadrat pisze...

Może i "odzyskiwały", ale nie tak HURTOWO! Czegoś takiego, co dzieje się w ZUS czy ABW, kiedy jednego dnia lecą wszyscy dyrektorzy oddziałów terenowych to ja sobie nawet za czasów SLD nie przypominam. To jest czystka, nazwanie rzeczy po imieniu - a ci jeszcze obrażeni. No jakiś cynizm do kwadratu po prostu. POPSL nie zachowuje nawet żadnych pozorów. No nie, próbuje wmówić ciemnemu ludowi, że to "reforma". 10 dni po objęciu rządów reforma w ZUS.. no lepszego dowcipu nie słyszałem.

Jazzu pisze...

Do anonimowy:

"jasne, pisiaki są czyste, żadnych urzędów nie >>odzyskiwały<<."

Przecież PO miało być lepsze...