piątek, 19 października 2007

Oddam głos na Prawo i Sprawiedliwość

Wszystkim, którzy tu zaglądają z całego serca życzę mądrego wyboru. Dla dobra Polski.


Prawo i Sprawiedliwość

7 komentarzy:

Rzepka pisze...

No to jestem.
Jestem strasznie przybity sondażami, chociaż wiem, że to wielka ściema. Ale z drugiej strony, czy te firmy ryzykowałyby aż tak wiele, przecież wiarygodność powinna stanowić o ich marce. A tak dają dupy normalnie. Myślę, że podchodzą do tego za bardzo naukowo, a powinni na chłopski rozum. Zła metodologia.Kurde, przecież rolnik spod Łomży nie ma ani internetu, ani komórki( a może ma?) ani nie mieszka w takim miejscu do którego dociera ankieter.A poza tym wstyd mi za dziennikarzy. A pies ich i te małe pieski...

Anonimowy pisze...

pis nawet jak wygra to przegra.

Polaczonych sil POLIDu nie przebija.

ckwadrat pisze...

Rzepka, ja też wątpię, żeby sondaże były tak niewiarygodne jak dwa lata temu. Wtedy rozbieżności sondaży z wynikiem wyborów dochodziły do 30kilku procent! Średnia pomyłka to było kilkanaście procent na korzyść PiS/Lech Kaczyński.

Trudno jednak porównać tamtą kampanię wyborczą z obecną. Wtedy potyczka PO i PiS była dziecinną zabawą, bo przecież wszyscy spodziewali się POPiS-u. Teraz mieliśmy w zasadzie plebiscyt, kto więcej dowali Kaczorom. Jakiś skutek to pewnie musiało odnieść, bo antypisowska koalicja ma za sobą niemal wszystkie media. Choćby taki, że PiS, choć prawdopodobnie wygra, nie przebije połączonych sił POLiD-u.

pretm pisze...

Głosować jak zawszę idę i jakąś małą nadzieję mam, ale z drugiej strony nastawiam się już na POLiD lub ewentualnie samodzielne rządy PO.

ckwadrat pisze...

Pretm, samodzielne rządy PO to między bajki można włożyć, ale POLiD raczej za progiem.. no chyba, że LiD wykręci taki numer PO, jak PO wykręciło PiS-owi ;). Ale by było..

pretm pisze...

Chłopcy z SLD poczują zapach stanowisk, dostaną kilku ministrów i im wystarczy.

Jak widzę ten sondaż 47:30 to nie wiem czy te samodzielne rządy nie są w zasięgu ręki PO.

ckwadrat pisze...

Pretm, akurat ten sondaż nie wydaje mi się wiarygodny. Taki wynik jest tylko dobrym asumptem do mobilizacji elektoratu PiS :) Zbyt duże przegięcia przynoszą odwrotny skutek do zamierzeń propagandowych. Mam nadzieję.