sobota, 20 października 2007

Niech ta cisza nie będzie martwa

W Salonie24 cisza jak makiem zasiał. Wszyscy zostali skutecznie zastraszeni i nie dyskutują w ogóle o polityce. Cisza wyborcza nie zabrania dyskusji, lecz agitacji, a to zasadnicza różnica. Szanuję jednak obawy Jankesów - boją się o swoje przedsięwzięcie, które byłoby śmiertelnie zagrożone, gdyby "urzędnik z PKW" przysolił im karę miliona złotych. Oznaczałoby to bankructwo S24, czego chyba nikt z salonowiczów by nie chciał.

Ale nikt nie zabroni dyskutować na dowolny temat u siebie na stronie domowej czy blogu. Żaden urzędnik z PKW nie ma prawa ingerować w prywatne dyskusje. Nie dajmy się zwariować!


Uaktualnienie. A jednak cenzura:

Cisza wyborcza w Salonie24

To śmieszna, przesadna ingerencja administracji Salonu24, bo został zablokowany cały blog świeściaka. Dlaczego nikt do niedzieli nie wyłączy np. portalu Gazeta.pl?

10 komentarzy:

Pyzol pisze...

No, normalnie kino!
Wszyscy sie w zony Lota pozamieniali. :):):)

Puk!Puk! Hellouuuuu!

A ja opowiadam sie za legalizacja zwiazkow homoseksualnych (ruszy kogos?;)

Kaska

ckwadrat pisze...

Kaśka, nikogo nie ruszy. Same słupy soli ;)

Anonimowy pisze...

A spodziewaliście się czegoś innego?!?!?! Przecież to wszystko czynowniki służbie oddane.

Anonimowy pisze...

a tak przy okazji, swego czasu S24 było dla ciebie be, a teraz już jest dobre ? Większa widownia wygrywa z twoją ideologią ?

ckwadrat pisze...

S24 był be w momentach lewicowego przegięcia, gdy lewicowe bluzgi i plucie wylewały się ze strony głównej portalu. Jest ono zresztą tam nadal wyraźnie widoczne wśród lewicowych publicystów profesjonalistów tzw. czerwonych. Amatorzy, niebiescy, są raczej w równowadze, no może z lekkim wskazaniem na prawo. To jest do zaakceptowania.

Anonimowy pisze...

1) Sport to zdrowie!

A ja popieram Polske i Siatkowke! A wy?
Pilka i Szachy to moja pasja! Szczegolnie w niedziele!

Kibic

2) Kulinaria

Bardzo zdrowe sa Pomidory i Salata!
Ale lubie tez Paczki i Smalec! Sprobujcie sami, moze jutro!

Dietetyczka

3) Co na Sylwestra?

Oczywiscie Piwo i Szampan!
Ewentualnie Porto i Samogon! Polecam na niedziele!

Barman

Jewropejczyk pisze...

To się nazywa szacunek dla prawa. Nawet jeśli jest to głupie prawo. Lepiej by było gdyby ktoś na dwa tygodnie - miesiąc przed wyborami zakazał publikowania sondaży przedwyborczych. Wzorem demokracji zachodnich.

Ogólnie prawo trzeba szanować. Ja tam nie milczę napisał dzisiaj dwa posty o Eurosojuzie i lewackich wyczynach w Norwegii. Oba były na SG.

Pozdr

Anonimowy pisze...

"S24 był be w momentach lewicowego przegięcia, gdy lewicowe bluzgi i plucie wylewały się ze strony głównej portalu. "

widzę, że ocena zależy od partykularnego interesu, ja tam nie widzę większej zmiany, ...ale niech ci będzie, może przez obecność na S24 rozszerzą się twoje horyzonty, choć z drugiej strony jest to mało prawdopodobne

ckwadrat pisze...

Jewropejczyk - nie pisałeś o Polsce, więc puścili. Wiele tematów, które dziś są na SG w normalne dni pewnie by nie zaistniało. To ewidentne poszerzenie horyzontów :)

Anonimowy pisze...

Na poszerzenie horyzontow to sie szykujcie na 10 minut.

Projekt: Krecimy lody a wokolo Irlandia niebawem w toku.