czwartek, 7 czerwca 2007

Tulimy* Zerolo
Pedro Zerolo (na zdjęciu z lewej), sekretarz ds. społecznych rządzącej w Hiszpanii Socjalistycznej Partii Robotniczej (PSOE) oraz radny Madrytu, o Polsce:

Jeśli nie ma poszanowania dla określonych wartości obywatelskich i republikańskich – wynocha z Unii Europejskiej! Tam są drzwi!


Co wywołało taką furię hiszpańskiego socjalisty? Zakaz propagowania homoseksualizmu w polskich szkołach. W Hiszpanii rząd wprowadza bowiem do szkół „wychowanie obywatelskie”, które uczy „różnych orientacji seksualnych” i „różnych modelów rodziny”. A „wartości obywatelskie i republikańskie” należy według Zerolo rozumieć jako małżeństwa osób tej samej płci i adopcję przez nie dzieci, realizowane przez socjalistyczny rząd w Hiszpanii. Pedro wskazał też na Polskę jako najbliższy teren walki ruchu gejowskiego i namawiał do przyjazdu do Warszawy, by 7 lipca „uczestniczyć w manifestacji razem z gejami, lesbijkami, transseksualistami i biseksualistami”.

Przywitajmy zatem Pedro Zerolo w Polsce. Proponuję zrobić to tak pieszczotliwie, aby do końca życia odechciało mu się antypolskich wystąpień o rzekomej polskiej homofobii. Na przykład niech każdy wręczy hiszpańskiemu gejowi maskotkę Tinky'ego Winky'ego. Może to ukoi rozchwianą psychikę socjalistycznego sekretarza.


*) "Tulimy" to jedno z zawołań Teletubisiów, gdy zbijały się w gromadkę i przytulały do siebie.

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

jakieś homoseksualne zero.
czym sie tu przejmowac??

ckwadrat pisze...

Zero czy nie zero, facet(?) jest prominentnym politykiem partii rządzącej jednym z większych krajów UE to raz. A dwa, to jego wypowiedź posłużyła już lewakom (polskim!) do odsądzania od czci i wiary.. polskiej ekipy rządzącej. Link

Anonimowy pisze...

Pokolenie teletubbisiów nadchodzi. Potem już tylko potop. kp

Anonimowy pisze...

Jakby nas wywalili z takiej unii to bym temu zboczeńcowi czekoladki wysłał i bukiet kwiatów

Anonimowy pisze...

Dlaczego owa maskotka mialaby mu sie tak kojarzyc?

ckwadrat pisze...

Geje sami uczynili Tinky'ego Winky'ego swoją maskotką. Nie jestem biegły w symbolice gejowskiej, ale z tego co wyczytałem, to dlatego, że ten Teletubiś jest fioletowy, ma antenkę w kształcie trójkąta oraz nosi czerwoną torebkę. Może też dlatego, że na ekranie przebiera się za niego i użycza głosu aktor, który jest gejem.

Dixi pisze...

U nas też było "wychowanie". Szkolenia, że jak wkładasz do odbytu, to uzyj prezerwatywy, a jak liżesz, uważaj na hemoroidy. Piękno miłości! Nie wymyśliłem tego. Takie szkolenia przechodzili krakowcy licealiści (o ile nie dzieci z podstawówki), a płaciło ministerstwo oświaty (!).
Błeee!
Komu to przeszkadzało? Zboczeńcom, którzy brzydzą się g....?