czwartek, 8 czerwca 2006

Kulturalni geje

Nie bądź jak ta młodzież od pięści, jak narodowa wesz,
Miasto dla wszystkich jest, to chyba wiesz,
Dla tych mężów co na ulicach całować chcą żony,
Dla żon co trzymają mężów za rękę, to jest piękne,
Nie mniej i nie bardziej piękne niż dwóch facetów, dwie kobiety objęte.


Zmiana wizerunku Bolka i Lolka

Dziś rozpoczynają się w Warszawie Dni Równości 2006 – Kultura Różnorodności. Pod tym kamuflażem ukrywa się jedna z największych imprez gejowskich w historii Polski. Nie miałbym nic przeciwko niej, gdyby nie m.in. poprawnościowy kamuflaż właśnie. Niech sobie geje urządzają przedstawienia, koncerty, konferencje, wystawy, arferparty etc. w miejscach do tego przeznaczonych i pod wyraźnym szyldem, a nie ściemniają, że ich odmienne od naturalnych zachowania seksualne to taka sama różnorodność, jak powiedzmy kolor włosów. Nie wyobrażam sobie np. dni równości zorganizowanych przez brunetki lub blondynki, co biorąc pod uwagę choćby liczbę żartów o tych ostatnich, można uznać, że blondynki są dyskryminowane w społeczeństwie. A geje i lesbijki nie są - żadna kara za bycie tymi, kim są ich przecież nie spotyka. Oczywiście poza pozbawieniem potomstwa związków homoseksualnych, dokonanym przez samą naturę.

Te całe dni mają pokazać reszcie społeczeństwa, o czym zresztą mówi wprost fragment hymnu zacytowanego na wstępie, że to, gdy facet obłapia faceta jest równie piękne, jak to, gdy mężczyzna obejmuje i całuje kobietę. Oczywiste jest, że ludziom bez zaburzeń seksualnych, gdy zetkną się z pierwszą sytuacją, zbiera się na wymioty, a gdy zobaczą drugą być może poczują zazdrość. I jest to naturalne zachowanie, bo gdyby było inaczej, gatunek ludzki by wymarł.

Główną "atrakcją" tych dni ma być sobotnia Parada Równości, która została niestety zalegalizowana przez władze stolicy. Nie rozumiem, po co geje i lesbijki mają maszerować głównymi ulicami Warszawy. Nie będzie to przecież marsz przeciw dyskryminacji, bo osoby o odmiennych preferencjach seksualnych nie są w Polsce dyskryminowane. Parada odbywać się będzie na otwartym terenie publicznym, na oczach przypadkowych przechodniów, także dzieci. Co oczywiście ma za zadanie zakodowanie w świadomości, szczególnie tych ostatnich, akceptacji dla tego typu związków. Akceptacji.. z możliwością swobodnego (bo parada ma pokazać, że przecież nic w tym nie ma złego) wyboru orientacji seksualnej przez samego zainteresowanego. Nie akceptuję tego. Choćby dlatego, że mam w tym osobisty interes - nie chcę obiniżać szans swojego syna na założenie rodziny, a siebie na bycie dziadkiem.

A to, że homoseksualiści mają na celowniku dzieci świadczy m.in. okładka gejowskiego pisma "Siegessaule", zachęcająca Niemców do przyjazdu na warszawską paradę. Zamieszczona w piśmie grafika w skandaliczny, a do tego bezprawny (bez wiedzy i zgody autorów bajki) sposób zmienia wizerunek Bolka i Lolka tak, że są oni pokazani jako para gejów! Aby symbol bardziej pasował do gejowskiej poetyki, jednej z postaci dorysowano.. biust. Co ciekawe, ja dorosły patrząc na obrazek wcale tego nie zauważyłem. Natychmiast jednak zauważył to mój kilkuletni syn i ze zdziwieniem zapytał - "A dlaczego Bolek ma cycki?". Ano dlatego, żeby na ugruntowanym symbolu chłopięcej przyjaźni wywołać skojarzenia bazujące na symbolice erotycznej! Można to także rozumieć jako zachętę do uprawiania turystyki pedofilskiej w Polsce, z której Niemcy są przecież znani w Tajlandii czy na Kubie.

Ewidentną prowokacją, tym razem wobec starszej młodzieży, będzie śpiewany przez uczestników parady hymn, którego fragment umieściłem we wstępie. Tak na marginesie - jedną z głównych prawykonawczyń hymnu jest Kazimiera Szczuka, której poświęciłem już tutaj trochę miejsca. Atak na Młodzież Wszechpolską jest jak widać kolejnym elementem kultury gejowskiej, która będzie prezentowana podczas dni równości. Taka "kultura" jest tym bardziej kuriozalna, że tego samego dnia będzie szedł ulicami Warszawy Marsz Tradycji i Kultury, zorganizowany przez Wszechpolaków. Cóż, biorąc pod uwagę to, że w Paradzie Równośći zapowiedzieli swój udział geje bokserzy i karatecy z całej Europy, może być naprawdę kulturalnie..


Tagi: ;

14 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Bolek i Lolek to jedno, ale rzeczą zatrważającą jest, że organizatorzy tego marszu zaprosili po raz kolejny jako autorytety walczące o prawa gejów i lesbijek w Polsce dwoje znanych działaczy niemieckich:
-niejakiego Volkera Becka - deputowanego w Budenstagu z partii Zielonych. Pan ten w jednej z książek uchodzących za biblię wśród pedofilów ("Der Paedosexuelle Komplex" autorstwa Angelo Leopardi) opowiedziała się za zniesieniem karalności pedofilii.
I to ten pan - były rzecznik prasowy niemieckich gejów i lesbijek, prostestujący pod polską ambasadą w Berlinie przeciw zakazowi parady równości w Warszawie, następnie aktywny uczestnik tejże parady w zeszłym roku, który zebrał brawa za swoje wypowiedzi,
przyjeżdża także w tym roku wesprzec polskich gejów w walce z ciemnotą.
- drugim autorytetem jest niejaka Claudia Roth. Także działaczka partii Zielonych, deputowana w Bundestagu, Członkini Zarządu LSVD (niemiecki związek gejów i lesbijek)
Ta pani również słynie z tego, że poucza ciemne masy w Polsce jak należy traktować inne preferencje seksualne.
Jako członkini w Radzie Nadzorczej niemieckiego stowarzyszenia Humanistische Union e.V.
(propagowanie praw obywatelskich) nie przeszkadza jej, że organizacja ta współpracuje z organizacjami i stowarzyszeniami,które przez niemieckie organy ścigania i organizacje ochrony praw dzieci uważane są za lobby pedofilskie
Jedna z nich to AHS.
Stowarzyszenie to otwarcie domaga się legalizcji stosunków pomiędzy dorosłymi i dziećmi.
("równouprawnione czynności seksualnej wykonywanej za zgodą dzieci nie powinny być karane, bo nie szkodzą")
Nawet aresztowania kilku członków AHS za przestępstwa pedofilii lub posiadania w dużej ilości zdjęć pornograficznych z udziałem dzieci, nie stanowi żadnej przeszkoday dla pani Roth do współpracy z nimi.

Cynizm i postawa działaczy gejowskich poraża. Skala tego zjawiska świadczy jednak o tym, że czują się bezpieczni i uprawnieni do tego, aby już nie przemycać, tylko jawnie głosić pomysły na uznanie pedofilii za dozwoloną normę.
To już nie jest "zmiękczanie", uważam, że jesteśmy już na następnym etapie - domaganiu się praw dla swojego zboczenia.
I nikt chyba nie zaprzeczy, że ogromny udział mają w tym środowiska gejowskie. Bo przecież nikt też chyba nie uwierzy, że wsparcie jakiego udzialają poprzez współpracę zapraszanie na swoje imprezy osób głoszących takie poglądy, to wynik nieświadomości.

Ciemnogrodzie - czas się ocknąć!

Strefa

Sophers pisze...

>"Te całe dni mają pokazać reszcie społeczeństwa, o czym zresztą mówi wprost fragment hymnu zacytowanego na wstępie, że to, gdy facet obłapia faceta jest równie piękne, jak to, gdy mężczyzna obejmuje i całuje kobietę. Oczywiste jest, że ludziom bez zaburzeń seksualnych, gdy zetkną się z pierwszą sytuacją, zbiera się na wymioty, a gdy zobaczą drugą być może poczują zazdrość. I jest to naturalne zachowanie, bo gdyby było inaczej, gatunek ludzki by wymarł."

A kto decyduje o tym co jest piękne a co nie? Ty? Ja? Sugerujesz że homoseksualizm jest zaburzeniem. Jest t nieprawda. Dwie największe klasyfikacje chorób i zaburzeń ICD-10(europejska) oraz DSM-IV (amerykańska) nie uznają homoseksualizmu za zaburzenie czy chorobę. Argument że to nie jest naturalne zachowanie bo nie prowadzi do prokreacji jest śmieszny. Idąc tym tokiem rozumowania antykoncepcja jakakolwiek winna być napiętnowana bo sprawia iż stosunek seksualny kobiety i mężczyzny nie prowadzi do płodzenia dzieci.

"Nie rozumiem, po co geje i lesbijki mają maszerować głównymi ulicami Warszawy. "

Nie muszą mieć żadnego powodu aby korzystać ze swoich konstytucyjnych praw. Każda grupa może demonstrować co jej się żywnie podoba(za wyjątkiem poglądów wymienionych w Konstytucji: faszyzmu i komunizmu)

"Parada odbywać się będzie na otwartym terenie publicznym, na oczach przypadkowych przechodniów, także dzieci. Co oczywiście ma za zadanie zakodowanie w świadomości, szczególnie tych ostatnich, akceptacji dla tego typu związków. Akceptacji.. z możliwością swobodnego (bo parada ma pokazać, że przecież nic w tym nie ma złego) wyboru orientacji seksualnej przez samego zainteresowanego. Nie akceptuję tego. Choćby dlatego, że mam w tym osobisty interes - nie chcę obiniżać szans swojego syna na założenie rodziny, a siebie na bycie dziadkiem"

Demagogia. Masz szansę że Twój syn nie będzie reagował w przyszłości tępą agresją na to co różne od jego światopoglądu. Że z gejem/lesbijką nie będzie mu się kojarzył jakiś paskudny zboczeniec z gołym tyłkiem na wierzchu tylko normalny człowiek, którego nie trzeba się bać.

"Cóż, biorąc pod uwagę to, że w Paradzie Równośći zapowiedzieli swój udział geje bokserzy i karatecy z całej Europy, może być naprawdę kulturalnie.."

Czyżbyś się bał że wrazie ewentualnego ataku faszyzujących narodowców na gejów ci drudzy nie będą stali potulnie? Jak do tej pory to właśnie faszyści z Młodzierzy Wszechpolskiej pierwsi sięgali po kamienie.

Pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

Ależ sopher, spokojnie.
Prawa obywatelskie działają w dwie strony i sprzeciw także się zalicza do nich.

1- A kto decyduje o tym co jest piękne a co nie? Ty? Ja? Sugerujesz że homoseksualizm jest zaburzeniem. Jest t nieprawda. Dwie największe klasyfikacje chorób i zaburzeń ICD-10(europejska) oraz DSM-IV (amerykańska) nie uznają homoseksualizmu za zaburzenie czy chorobę."

Najlepie orzec, że nie jest to dewiacja w drodze głosowania, bo przecież tak się to stało.

2 - "Demagogia. Masz szansę że Twój syn nie będzie reagował w przyszłości tępą agresją na to co różne od jego światopoglądu. Że z gejem/lesbijką nie będzie mu się kojarzył jakiś paskudny zboczeniec z gołym tyłkiem na wierzchu tylko normalny człowiek, którego nie trzeba się bać."

Ależ bać się, jak najbardziej, trzeba się bać.
Dlatego, że ten poczciwy, jak to starasz się nakreślić, gej nie ma nic przeciwko temu, aby wspierać legalizację pedofilii.
Nikt, kto mówi takie rzeczy, nie zasługuje na zaufanie normalnych rodziców. Także nikt, kto zezwala na udział osób z lobby pedofilskiego nie zasługuje na zaufanie.
Także jeśli są to działacze takich polskich partii jak Zieloni czy SDPl i są takie osoby, jak Robert Biedroń, Magdalena Środa, Izabela Jaruga - Nowacka.
Nawet jak na marsz z udziałem Volkera Becka przyjdzie sam pan Nałęcz, Borowski i Olejniczak.
Te osoby wyraźnie powiedziały TAK panu Beckowi,przychodząc na paradę z jego udziałem.
Niektóre z tych osób pobierają państwowe fundusze na swoją działalność.
Niektóre z tych osób jak np. Mirosława Kątna - Kawaler Orderu Uśmiechu wygłaszała w zeszłym roku referat na panelu dyskusyjnym z udziałem pana Becka!!

Czy jakiemukolwiek z pederastów to przeszkadza?
Nie.
Dlaczego?
Przecież to nie ich dzieci padają ofiarą pedofilii, bo oni dzieci nie mają.


Strefa

Anonimowy pisze...

1."Najlepie orzec, że nie jest to dewiacja w drodze głosowania, bo przecież tak się to stało. "

Nieprawda. Plota powtarzana na forach dyskusyjnych od wielu lat. O tym co jest dewiacją, chorobą, decydują badania naukowe.

2 "Dlatego, że ten poczciwy, jak to starasz się nakreślić, gej nie ma nic przeciwko temu, aby wspierać legalizację pedofilii."

A przypadkiem orientacja homoseksualna nie implikuje od razu pedofili jak to stwierdził ostatnio najgłupszy poseł w historii RP Wierzejski Wojciech? Stosujesz niczym nie podparte uogólnienia i insynuacje. Dyskutujmy o faktach a własne fobie i urojenia zostawy na boku, ok?

Anonimowy pisze...

Cejrowski odbył dziś kilka rund ze Szczuką w TVN24.Oczywiście była to rozmowa gęsi z prosięciem, ale walka raczej nierówna. Feministka wyraźnie nie była w formie, może z obrzydzenia? Ograniczyła się do zadania kilku słabiutkich ciosów jak zarzucenie (!!!) Cejrowskiemu ukrytego homoseksualizmu i bąknięcie : "Niech staruszki siedzą w domu" (to nie kobiety, nie płec, nie wiadomo, czy ludzie).
Ostatecznie Cejrowski zagadał Szczukę (niewiarygodne) i zabłaznował na smierć. Szczuka powinna zapamietać, że brylować łatwo tylko w starannie wybranym otoczeniu.
Dixi

Lear pisze...

Nie wiem, może to zbieg okoliczności, ale Wesoły Romek wydaje się mądrzeć z kazdym dniem. Najpierw gada z sensem o szkole, a dziś wyrolował gaymacht po mistrzowsku - kiedy już wiedział, że parada i tak przejdzie, ustąpił. jego ludzie wychodzą na aniołki, a szermierze tolerancji wciąż kompromitują się z kolejnymi "kwiatkami".
A tekst gayhymnu jest niezły. Nawet nie to, że propaguje nienawiśc wobec MW. Autora słów posłabym nie do prokuratury, ale na korepetycje z języka polskiego...

Anonimowy pisze...

"Nieprawda. Plota powtarzana na forach dyskusyjnych od wielu lat. O tym co jest dewiacją, chorobą, decydują badania naukowe."

Nie, to nie jest plota tylko fakty.
"WHO skreśliło homoseksualizm z listy chorób na skutek działań lobby gejowskiego. Nie jest to wiedza tejemna.
Naukowcy wcale nie są zgodni, co do tego, czym jest homoseksualizm i nie ma na to jednej odpowiedzi.
Ale oczywiście teraz rozgrywający to geje.


"A przypadkiem orientacja homoseksualna nie implikuje od razu pedofili jak to stwierdził ostatnio najgłupszy poseł w historii RP Wierzejski Wojciech? Stosujesz niczym nie podparte uogólnienia i insynuacje. Dyskutujmy o faktach a własne fobie i urojenia zostawy na boku, ok?"

Bardzo duży odsetek gejów to osobnicy, ktorzy gustują w młodych chłopcach. Widać, że nie jest Ci znane to środowisko i nie znasz jego specyfiki. A jeśli znasz, to kłamiesz, co jest typowe też dla nich, bo mają teraz sporo do ugrania więc wciskają kity.
Niejakim usprawiedliwieniem ma być być świat antyczny, gdzie wiek współżycia był obniżony, a homoseksualizm częsty. Tyle, że trochę czasu upłynęło i należy przyjmować miarę aktualną. :)

Też jestem za tym, aby dystkutować o faktach, a nie o tym, co chcą geje, aby mówić.
Fakty to także nasze doświadczenia, obserwacje, przemyślenia, a nie narzucony przez hałaśliwą grupę sposób rozmuowania.

Możesz kogoś nie lubić, ale wyzywając go publicznie od głupich wydajesz o sobie świadectwo.

No i co powiesz o tym, co napisałam?
Czy pan Beck i pani Roth nie wspierają pedofilii?
Szkoda, że tego nie komentujesz. :))

Strefa

Geralt pisze...

Słuchaj faktycznie jest to problematyczne te parady i cala kultura gejowska (szczegolnie gdy widac lobby ktore za tym stoi i do czego doprowadzila ta "wolnosc" w Holandii - mam na mysli partie pedofilskie) ale napewno nie panikowalbym az tak bardzo jesli chodzi o wychowanie naszych dzieci - we fragmencie o synu zajechałeś populizmem jak Giertych... Pamietam z dziecinstwa jak podobaly mi sie czolgi na ulicach w grudniu 80 i jak przez okno obserwowalem pochody 1 majowe bo rodzice zabraniali mi na nie chodzic. Wlasnie, rodzice. Tez jestem ojcem, i tez nie wyobrazam sobie zeby moja corka wpadla w lapy pedofila lub lesbijek, ale batem jej tego nie zabronie. Moge na nia wplynac inaczej, rozmawiajac, podsuwajac lekture, tlumaczac, ale gdy zabronie i urzyje sily lub przymusu to wywolam odwrotny skutek. Poza tym wartosci zagrozone i srodowiaska je kultywujace zaczynaja sie scalac w chwili zagrozenia wiec glowa do gory, lobby pro life jest silniejsze.

Geralt pisze...

81 rok oczywiscie, az wstyd jak sie tak czlowiek rąbnie..

Dixi pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
Dixi pisze...

UWAGA, zapisłał mi się błędny adres, Dixi, to http://dixiet.blog.onet.pl/

ckwadrat pisze...

To napaisał Dixi:

"Geralt, w tym właśnie problem, tobie spodobały się czołgi (potem "wiekszosć społeczeństwa" uważała stan wojenny za ratunek dla Polski), a innym spodoba się stosunek analny z kolegą... Czasem to jest odwracalne, a czasem nie. Nauka zna "prawo pierwszych połączeń"."

Poprzedniego posta na jego prośbę usunąłem - pomylił się w adresie swojego bloga.

ckwadrat pisze...

Pochody 1-majowe były o tyle niegroźne, że przez większość traktowane były jako "reżimowe". Nawet ci, co na nie chodzili traktowali je jako zło konieczne, i chodzili tylko dlatego, żeby nie narazić się partyjnym przełożonym. Mam nadzieję, że z gejparadą nigdy tak nie będzie, choć tfu, tfu, pierwsze oznaki tego mamy. Jeśli ktoś krytykuje takie publiczne zgromadzenia seksualne robi się z niego wroga praw obywatelskich. Problem w tym, że to jednak ingeruje w moje prawa. Wychowanie, wychowaniem, ale ja nie chcę, żeby moje dziecko się do takiego widoku przyzwyczajało. Na paradzie się przecież nie kończy - są relacje w prasie, tv, internecie.. Jak kiedyś spotka na swojej drodze geja niech go toleruje ale niech nie otrzymuje przekazu, że fizyczne zbliżenia dwóch osobników tej samej płci to normalna sprawa!

Dixi pisze...

Pochody były reżimowe,obecność obowiązkowa, ale miały, celowo, coś z festynu. Kiełbasa (rarytas), napoje, lody, niezła zabawa, jak się już przeszło przed trybuną (i nie splunęło!). Podobieństwo się narzuca. Zawsze coś się przylepi, zawsze dobre skojarzenie zostanie.